Prodhojmë vegla palestre sipas kërkesës suaj, i montojmë dhe i mirëmbajmë ato.

Tërësia e parqeve fitnes
Vite përvoje

12

Stafi i profesionistëve

105

Vendet

5

Parqe të montuara fitnesi

721

Llojet e parqeve të fitnesit

17

Llojet e pajisjeve

30

Ju ndihmojmë për të zgjedhur!

Ekspertët tanë të sportit me një përvojë shumëvitëshe do t'ju propozojnë parkun e fitnesit të përshtatshëm për ju.

1
Vlerësimi i nevojave
2
Planifikimi
3
Prodhimi
4
Instalimi
5
Mirëmbajtje

Zgjidhni një nga parqet tona të gatshme të fitnesit!

Parqe tona të paramontuara ofrojnë një zgjidhje të çastit për çdo lloj kërkese.

A weboldalon cookie-kat ("sütiket") használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban.